The Black Mamba - dokument ESPN i Netfliksa!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Takie informacje to my bardzo lubimy. W sieci pojawiły się przecieki na temat dokumentu na temat Kobego Bryanta przygotowywanego wspólnie przez ESPN Film oraz Netfliska. 


Pojawiły się informacje oraz pojawił się plakat. “The Black Mamba” - tak ma być zatytułowana seria dokumentalna wyprodukowana przez ESPN Films oraz Netfliska. Te dwie marki współpracowały wcześniej przy okazji “Ostatniego tańca”, więc jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wracają, by przedstawić 10-odcinkowego dzieło na temat legendy Los Angeles Lakers. Premiera dokumentu została zaplanowana na sierpień 2022 roku. 


Zobacz także: Nets wytransferowali Jordana


Na razie nie znamy szczegółów i nie wiemy, kto będzie gościem w serii, ale nie mamy wątpliwości, że Michael Jordan, Phil Jackson oraz Magic Johnson byliby mile widziani. Skoro produkcja ma liczyć aż 10 odcinków, możemy się spodziewać, że poruszone zostaną zarówno wątki związane z życiem Bryanta na parkiecie, a także życiem Kobego poza nim. Kolejne miesiące powinny odkrywać na temat dokumentu coraz więcej informacji. A my zaczynamy odliczać… 


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes