Turniej play-in? LeBron ma jeden apel

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

W tym momencie Los Angeles Lakers mają taki sam bilans co Portland Trail Blazers, którzy są na 7. miejscu w tabeli zachodu. Sytuacja zaczyna robić się bardzo poważna. 


Kolejna porażka Los Angeles Lakers i kolejne zwycięstwo Portland Trail Blazers będzie oznaczało, że ekipa z Oregon wskoczy na 6. miejsce, czyli ostatnie zapewniające bezpośredni awans do play-offów zachodniej konferencji. Ekipy z miejsc 7-10 zagrają w turnieju play-in, który został zaimplementowany przy okazji bańki w Orlando i wdrożony również na bieżące rozgrywki. Zdania na jego temat są podzielone. LeBron James jednoznacznie wskazał, w którym jest obozie. 


- Ktokolwiek wymyślił to gó*** powinien być zwolniony - skwitował James.


Zobacz także: Wielkie starcie Giannisa i KD


Bez względu na to, kto to wymyślił - pomysł musiał być zaaprobowany przez zarząd NBA, więc apel LeBrona Jamesa odnosi się do większości właścicieli drużyn ligi, którym takie rozwiązanie się najwyraźniej spodobało. Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. James mógłby się na temat turnieju play-in wypowiadać w zupełnie inny sposób, gdyby jego drużyna utrzymała kurs z pierwszej połowy sezonu i nadal walczyła o najwyższe miejsca w konferencji. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3