Tylko 8 minut Jeremy’ego Sochana

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
NBA.com

San Antonio Spurs stracili poprzedniej nocy wysokie prowadzenie, a po zaledwie ośmiu minutach Jeremy’ego Sochana, który nie mógł dokończyć meczu z powodu problematycznego kolana. 

SPURS - GRIZZLIES 120:126

W ostatnim czasie Jeremy Sochan zmaga się z kontuzją prawego kolana. Zespół pozwala mu grać, lecz co jakiś czas pierwszoroczniak jest odsuwany od gry. Poprzedniej nocy mecz przeciwko Memphis Grizzlies zaczął w pierwszej piątce, ale na parkiecie spędził zaledwie osiem minut. W pewnym momencie zszedł do szatni i po chwili wrócił, by powiedzieć Greggowi Popovichowi, iż nie może liczyć na jego wsparcie w pozostałej części rywalizacji. W trakcie tych ośmiu minut Sochan zanotował 3 punkty, 3 zbiórki oraz asystę. 

W trzeciej kwarcie Memphis Grizzlies przegrywali różnicą 29 punktów. Zespół nadal gra bez Ja Moranta, który opuścił swój siódmy mecz z ośmiu zawieszenia (poprzednie absencje zostały wliczone do kary). San Antonio Spurs byli na idealnej drodze do zwycięstwa. Ostatnią minutę spotkania SAS rozpoczynali z przewagą 9 punktów i udało im się doprowadzić do dogrywki za sprawą trójki Dillona Brooksa na sekundę przed końcem. W trakcie dodatkowych pięciu minut to Grizzlies rozdawali karty, a SAS wyraźnie zabrakło argumentów. 

Gospodarze poza Sochanem, nie mogli skorzystać także z Douga McDermotta, Devonte’ Grahama i Romeo Langforda. W pierwszej połowie trafili 12/24 za trzy, a w drugiej ich skuteczność z gry spadła do 31%. 25 punktów (9/21 FG, 5/13 3PT), 5 zbiórek i 5 asyst Devin Vassella. Kolejnych 21 oczek (8/21 FG, 4/11 3PT), 5 zbiórek i 3 przechwyty Keldona Johnsona. 24 punkty (7/16 FG, 4/10 3PT), 8 zbiórek i 4 asysty Zacha Collinsa. Dla Grizzlies 28 oczek (12/20 FG), 5 zbiórek i 4 bloki Jarena Jacksona oraz 20 oczek (7/15 FG, 3/7 3PT), 10 zbiórek i 10 asyst Tyusa Jonesa. Do tego 21 punktów (10/22 FG), 8 zbiórek, 7 asyst i 3 przechwyty Desmonda Bane’a. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes