Wall za Westbrooka! To już oficjalne!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
NBA.com

Washington Wizards i Houston Rockets dogadali się w sprawie transferu! Russell Westbrook przenosi się do stolicy, a John Wall na swój powrót do gry założy koszulkę drużyny z Teksasu. 


To ci dopiero nowina! John Wall wcześniej miał się obrazić na Washington Wizards za to, że rozmawiali z Houston Rockets w sprawie transferu. Dlatego właśnie rozgrywający poprosił o transfer. Dostał dokładnie to, czego oczekiwał, bo kolejny sezon rozpocznie z Houston Rockets! Drużyny dogadały transfer,  w którym wymienią się swoimi gwiazdami z pozycji rozgrywającego. John Wall przenosi się do Houston Rockets, a Russell Westbrook zagra dla Washington Wizards!


Zobacz także: Harden do Warriors?


Dla Westa to bardzo dobre rozwiązanie, bo trafia do drużyny, z którą będzie mógł rywalizować o czołowe miejsca wschodniej konferencji. Problem jednak polega na tym, że będzie musiał pogodzić się z obecnością Bradleya Beala w rotacji, czyli drugiego lidera. W Houston nie dogadał się z Jamesem Hardenem, więc w tej kwestii musimy postawić znak zapytania. Natomiast Wall nie do końca wie na czym stoi. Jeśli dojdzie do wytransferowania Jamesa Hardena, to właśnie Wall będzie nowym liderem zespołu z Houston. 


Musimy zatem poczekać na rozwój wydarzeń, niemniej transfer na linii Wizards - Rockets pozostaje jednym z najważniejszych, jakich dokonano w trakcie trwającego off-season. Rox w wymianie otrzymali także wybór z pierwszej rundy draftu, więc jest to dla nich bardzo korzystne rozwiązanie. Zobaczymy, jak Wall będzie wyglądał po powrocie. Ostatni rok spędził na rehabilitacji i trudno na ten moment powiedzieć, czy nadal będzie tym samym graczem, jakim był do tej pory. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3