Warriors rozmawiali z Rockets o Hardenie!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Stan Olszewski/S.F. Examiner

Interesujące doniesienia z ligowych korytarzy. Houston Rockets cały czas otrzymują oferty za Jamesa Hardena i Russella Westbrooka - jedne gorsze, inne ciekawsze. Okazuje się, że pytali nawet Golden State Warriors. 


Zacznijmy od Cleveland Cavaliers, bo według ostatnich doniesień, są bardzo zainteresowani przeciągnięciem na swoją stroną Russella Westbrooka. Problem polega na tym, że Westbrook otwarcie mówił o tym, iż chce trafić do drużyny, w której będzie liderem i z którą będzie mógł rywalizować z czołówką (tak jak miało to miejsce w Oklahomie). Cavs tego drugiego mu nie dadzą, ale może zaproponują plan na to, jak szybko obudować go talentem zapewniającym więcej jakości?


Zatem Rockets na temat Westbrooka rozmawiali już z Washington Wizards, którzy mieliby w drugą stronę odesłać Johna Walla. Teraz do rozmów dołączyli Cavs. Ekipa z Ohio ma do zaoferowania przede wszystkim młodych graczy i wybory w drafcie i tym zapewne nowy generalny menadżer Rockets - Rafael Stone będzie najbardziej zainteresowany. Pozostaje kwestia ogromnego 130 milionowego kontraktu Russella.


Zobacz także: Znamy pary na świąteczne mecze!


W międzyczasie mówi się o kolejnych propozycjach za Jamesa Hardena. Tym razem o zawodnika mieli pytać… Golden State Warriors. To ciekawe doniesienia biorąc pod uwagę kontuzję Klaya Thompsona. Kogo GSW musieliby odesłać w zamian? Zapewne podobnie, jak w przypadku Westbrooka, najbardziej Rockets byliby zainteresowani młodymi zawodnikami i wyborami w drafcie, ale wszystko musi się zgadzać w salary-cap, więc ani Draymond Green, ani Andrew Wiggins nie byliby bezpieczni. 


Co jednak jeszcze ciekawsze - Warriors mieli rozmawiać z Rockets na temat Hardena jeszcze przed doznaniem przez Klaya Thompsona kolejnego urazu. Co to może oznaczać? Czyżby byli gotowi wysłać w drugą stronę jednego z najlepszych strzelców ligi? Niewykluczone, że informacja o urazie Thompsona sprawiła, że Rockets stracili tym kierunkiem zainteresowanie. Musimy jednak pozostać czujni. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3