Wielki pojedynek Duranta z Giannisem! Grek pełen podziwu

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Milwaukee Bucks po bardzo ciekawym meczu pokonali minionej nocy Brooklyn Nets 117:114. Fenomenalne zawody rozgrywali Kevin Durant oraz Giannis Antetokounmpo. Ten drugi był pełen podziwu dla najlepszego strzelca drużyny z Barclays Center.

- To, co on wyprawia jest niemożliwe… Mając 208 centymetrów wzrostu i umieć rzucać niemal z każdej pozycji, przy obrońcy. Sposób, w jaki trzyma piłkę i kieruje ją do kosza jest niewiarygodny. Nie widziałem lepszego w życiu. Cały czas podglądam jego grę i staram się z niej czerpać - mówił Giannis.


Durant był najlepszym strzelcem swojej ekipy, zdobywając 42 punkty. 32-latek, który w tym sezonie walczy z wieloma kontuzjami trafił 16/33 rzutów z gry oraz 7/13 za trzy. To głównie dzięki niemu Nets do samego końca walczyli o zwycięstwo.


Uniemożliwił to jednak Antetokounmpo, który w tym starciu przypominał jednego z greckich Bogów. Giannis zanotował 49 „oczek”, 8 zbiórek, 4 asysty oraz 3 bloki w 36 minut. Na jego zdobycz punktową złożyła się bardzo dobra skuteczność - w tym także z obwodu. Skrzydłowy trafił bowiem aż cztery trójki. Największy pokaz mocy dał na początku trzeciej kwarty, kiedy to zdobył 16 kolejnych punktów swojej drużyny.


Kolejne spotkanie pomiędzy tymi zespołami już w nocy z wtorku na środę. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3