Wsad Wembanyamy wpadł w viral

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Już za kilka miesięcy będziemy go oglądać na parkietach najlepszej ligi świata. Na razie Victor Wembanyama kontynuuje sezon ligi francuskiej i 22 czerwca oficjalnie pozna drużynę, która wybierze go w drafcie. 

Wszystko rzecz jasna wskazuje na to, że Victor Wembanyama zostanie wybrany z “jedynką” przez San Antonio Spurs. Każde inne zakończenie byłoby potężną niespodzianką, której absolutnie się nie spodziewamy. Rzekomo w Teksasie przygotowują się już na przyjęcie Wembanyamy i chcą go otoczyć możliwie najlepszym sztabem ludzi, którzy pomogą się Francuzowi rozwinąć. Na razie jednak Wemby rozgrywa play-offy francuskiej ligi ze swoimi Metropolitans 92. Przy okazji ostatniej rozgrzewki popisał się ciekawym wsadem. 

Jest wysokim graczem, ale to nie przeszkadza mu robić absolutnie spektakularnych rzeczy w powietrzu. Przy okazji rozgrzewki przed ostatnim meczem, Francuz zaatakował kosz i z impetem wsadził pod nogą, co od razu wpadło w viral i zaczęło krążyć po koszykarskich mediach społecznościowych. Niektórzy nie potrafili uwierzyć, że gracz o jego gabarytach potrafi takie rzeczy. Można jednak odnieść wrażenie, że to tylko namiasta tego, co Wembanyama potrafi, również w powietrzu. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes