Wyjazdowa objazdówka po Zachodzie wychodzi Nets na dobre

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Brooklyn Nets z meczu na mecz wyglądają coraz groźniej. W końcu zaczynają grać jak drużyna, która może rywalizować o większe cele. Nets wygrali pięć ostatnich wyjazdowych meczów z czołowymi ligowymi zespołami.

Podopieczni Steve’a Nasha z ostatnich sześciu meczów wygrali wszystkie z nich. Warto podkreślić, że rywalizowali z Indianą Pacers, Golden State Warriors, Sacramento Kings, Phoenix Suns, Los Angeles Lakers oraz minionej nocy - Clippers. Ta seria wygranych wygląda naprawdę imponująco i zmazuje plamę po porażkach z Detroit Pistons czy Toronto Raptors.


Kibice Nets mają powody do zadowolenia, bowiem ich zespół był w stanie osiągnąć taki dobry wynik bez Kevina Duranta, który wciąż zmaga się z napiętym mięśniem w udzie.


- Jesteśmy tutaj na misji, chcemy zbudować coś wielkiego na Brooklynie. Wygrywając szósty mecz z rzędu pokazaliśmy na co nas stać, ale nie będziemy się z tym obnosić. Nadal działamy w ciszy, bo przed nami wciąż sporo pracy - mówił po wygranej 112:108 z Los Angeles Clippers Kyrie Irving.


Ekipa z Nowego Jorku na początku sezonu zmagała się z problemami w starciach z niżej notowanymi rywalami. Zespół Steve’a Nasha ulegał Cleveland Cavaliers czy wcześniej wspominanym Detroit Pistons. Z drużynami, które mają pozytywny bilans mogą pochwalić się 12 zwycięstwami w 16 spotkaniach.


- Mieliśmy wiele frustrujących przegranych na początku przygody, ale nie chcę by prześladowało to nas przez cały sezon. Porozmawialiśmy ze sobą i ustaliliśmy, że zapomnimy o tym co było. Dużo zmieniło się w naszej grze - dodał James Harden.


Brooklyn Nets wyprzedzili już Milwaukee Bucks i z 20 zwycięstwami i 12 przegranymi są drugą ekipą na Wschodzie. Do Philadelphii 76ers tracą już tylko jedno zwycięstwo i bardzo możliwe, że już za moment będą najlepszym zespołem tej konferencji.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki