Kto będzie największym wygranym walki o play-off?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
https://dknation.draftkings.com/

Sparingi w Orlando powoli dobiegają końca. W piątek liga startuje już na poważnie i zacznie się ostra walka o ostatnie miejsca premiowane awansem do playoffs. Kto według Was zamelduje się w decydującej fazie rozgrywek?

W konferencji wschodniej sytuacja jest dużo bardziej przejrzysta. Jedynie trzy zespoły walczą o 2 ostatnie miejsca premiowane awansem. Biorąc pod uwagę dużą stratę oraz braki w składzie Wizards ciężko jest sobie wyobrazić, żeby udało im się wskoczyć do „ósemki”. Moim zdaniem Orlando wyprzedzi Nets, ale Brooklyn zachowa miejsce w playoffs.


A jakie są Wasze odczucia, dojdzie do sensacji czy jednak Czarodzieje pojadą jako pierwsi do domu?


Co innego dotyczy konferencji zachodniej. Tutaj chętnych do awansu jest co najmniej kilku i walka pójdzie na noże do ostatnich spotkań. Teoretycznie nawet Dallas może wypaść poza miejsce gwarantujące grę w playoffs, jeśli przegrają 7 lub 8 spotkań, a któraś z goniących drużyn wygra wszystkie mecze.


Jednak nie sądzę, żeby taki scenariusz miał miejsce, dlatego prawdopodobnie wszystko rozstrzygnie się pomiędzy pozostałymi ekipami. Grizzlies mają spory handicup, ale Blazers i Pelicans ostrzą sobie zęby, aby wyrwać im ósme miejsce. Na pewno będzie bardzo ciekawie, a moim zdaniem awansuje ktoś z pary New Orleans/ Portland.


Kto Waszym zdaniem wyszarpie awans i przedłuży swój pobyt na Florydzie?

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3