Zion miał operację. Pels zapomnieli powiedzieć

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Najwyraźniej uznali, że nie ma potrzeby informowania wszystkich o fakcie, że najlepszy zawodnik w składzie może stracić kilka miesięcy. Zion Williamson doznał latem poważnego urazu. 


O wszystkim dowiedzieliśmy się przy okazji media-day New Orleans Pelicans. David Griffin - generalny menadżer New Orleans Pelicans poinformował, że Zion Williamson tuż przed rozpoczęciem ligi letniej złamał kość w prawej stopie. Przeszedł już operację i jest w trakcie rehabilitacji. Wszystko wskazuje na to, że skrzydłowy nie zagra w meczach przedsezonowych, ale ma być gotowy na start rozgrywek zasadniczych. 


Zobacz także: Pożegnanie Mike’a Taylora


Williamson już od początku swojej kariery musi radzić sobie z różnego rodzaju problemami, dlatego sztab medyczny Pels dmucha na zimne. Kolejna kontuzja podkreśla tylko, że z ciałem Ziona trzeba obchodzić się bardzo ostrożnie. Pytanie tylko dlaczego Pelicans tak długo czekali z ogłoszeniem tej informacji? Niewykluczone, że chcieli by wieści rozeszły się pośród setek innych, które towarzyszą chaotycznemu często media-day. 


W poprzednim sezonie wychowanek Duke rozegrał 61 meczów i notował na swoje konto średnio 27 punktów, 7,2 zbiórki i 3,7 asysty trafiając 61,1 FG%. Przed nim trzeci sezon na ligowych parkietach. Pojawia się wokół Williamsona wiele niejasnych informacji, jakoby nie był zadowolony ze swojej sytuacji w Luizjanie, ale zaprzeczył tym doniesieniom.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki