Złoto wydaje się być obowiązkiem. Kolejne gwiazdy gotowe na Igrzyska

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych może być nie do zatrzymania podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich. Swój udział w turnieju zapowiedziały już między innymi gwiazdy Brooklyn Nets.

Jako jedni z pierwszych swój udział w imprezie, która dla Amerykanów jest najbardziej prestiżową, zgłosili Draymond Green i Jayson Tatum. Chwilę później gotowość oficjalnie ogłosili Damian Lillard, Bradley Beal, Devin Booker, Bam Adebayo. Wczoraj do tej listy dołączyli też James Harden oraz Kevin Durant. Niewykluczone, że dołączyłby do nich Kyrie Irving, jednak ze względu na uraz kostki jest wykluczony z gry na dłuższy czas.


Na Igrzyska nie pojadą z kolei Stephen Curry i Donovan Mitchell. Rozgrywający Golden State Warriors ma za sobą bardzo trudny, a zarazem rewelacyjny sezon. Koszykarz woli nieco odpocząć i dobrze przygotować się do kolejnych rozgrywek, w których jeśli do gry powróci Klay Thompson – mogą znów być czołowym zespołem. Mitchell z kolei w najbliższym czasie skupi się na leczeniu kostki, którą uszkodził w tegorocznych Play-Offach.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki