Internet śmieje się z Duranta. Ten grzmi…

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

W sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że ze skórą na nogach Kevina Duranta jest coś naprawdę nie tak. Zawodnikowi Brooklyn Nets nie spodobało się całe zamieszanie. 


Wszystko zaczęło się od zdjęcia, na którym widać kawałek skóry na nogach Kevina Duranta. Eksperci zaczęli sugerować, że zawodnik choruje na tzw. rybią łuskę. Jest to schorzenie charakteryzujące się tym, że Twoja skóra wygląda, jakby pękała. KD nie był zachwycony zamieszaniem, jakie wokół niego powstało, a przecież dobrze wiemy, jak łatwo Duranta wyprowadzić z równowagi. Jedno ze spostrzeżeń Durant skomentował: 


- Nie jestem wzorem do naśladowania.


I tutaj pojawia się spory zgrzyt. Jeżeli KD naprawdę twierdzi, że nie jest wzorem do naśladowania, to chce uchodzić za tzw. "villaina". Z drugiej strony możemy wyjść z założenia, że przez zawodnika przemawia frustracja, bo oczywiście, że Kevin jest wzorem do naśladowania - to nie podlega wątpliwości. Jest jednym z najbardziej utalentowanych ofensywnie graczy w historii NBA i wielu młodszych kolegów może się od niego uczyć. 


Zobacz także: James nie zgadza się z decyzją ligi


KD może mówić, że nie jest dla nich wzorem do naśladowania, ale na pewno nie może tak po prostu się z tego wypisać, bowiem jego styl; jego gra stały się jednym wielkim schematem, który wielu zawodników próbuje w swojej grze odtworzyć. 


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes