Kings zrugani przez ligę za Westbrooka

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
YouTube

No cóż… najwyraźniej nie wszystkim podoba się poczucie humoru Sacramento Kings, którzy postanowili zabawić się kosztem Russella Westbrooka przy okazji ostatniego meczu z Los Angeles Lakers. 


Sacramento Kings wygrali tamto starcie, a Russell Westbrook w całym meczu trafił zaledwie 2/14 FG. Na Jumbotronie pojawiła się grafika określająca rozgrywającego Los Angeles Lakers mianem “ice cold player of the game”. W ten sposób Kings nabijali się ze słabego meczu jednego z weteranów składu Lakers. Ponadto z głośników w Golden 1 Center poleciał znany powszechnie utwór “Cold As Ice”. Russ zabrał w tej sprawie głos na konferencji prasowej. Odbił piłeczkę mówiąc, że “ma nadzieję, że Kings grali ten utwór przez ostatnie 14 lat.” Nie da się ukryć, że uszczypliwość ze strony Westbrooka również trafiona, bo Kings są obecnie drużyną, która ma w NBA najdłuższy rozbrat z play-offami. Ten dobija już do piętnastu lat. Okazuje się jednak, że zachowanie ludzi odpowiedzialnych za oprawę meczu nie spodobało się także NBA, która zabroniła ekipie ze stolicy Kalifornii stosowania takich praktyk. 


Zobacz także: Tak zagłosowali kibice


Zrozumiałe, ponieważ liga rozpatruje to pod kątem prowokowania. Koszykarze w trakcie meczu bardzo często tracą kontrolę i podburzanie ich takimi motywami muzycznymi mogłoby doprowadzić do kontrowersyjnej sytuacji, która oczywiście mogłaby wpłynąć na wizerunek ligi, a ten przecież jest w obecnych czasach absolutnie najważniejszy. Zatem Kings muszą nieco wyhamować, choć nie da się ukryć, że ich poczucie humoru zawsze było oryginalne. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes