Była żona Pippena spotyka się z synem Jordana?!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Twitter

Sprawą żyje cała Ameryka. To oczywiście temat czysto plotkarski, ale po raz kolejny uderza w Scottiego Pippena, którego relacje z Michaelem Jordanem są prawdopodobnie nie do uratowania. 

Otóż od kilku tygodni bardzo głośno mówi się o tym, że 48-letnia Larsa Pippen, była żona Scottiego Pippena, spotyka się z 31-letnim Marcusem Jordanem - synem Michaela Jordana. Zgrzyt, prawda? Larsa zdążyła na te plotki zareagować twierdząc, że z synem MJ-a łączą ją wyłącznie przyjacielskie stosunki. Media jednak zrobiły swoje i rozdmuchały sprawę do tego stopnia, że rozniosła się informacja o ich “randkowaniu”. Już w październiku pojawiły się pierwsze plotki po ich wspólnej kolacji w Miami. 

Scottie Pippen ożenił się z Larsą w 1997 roku. W grudniu ubiegłego roku ich małżeństwo zostało rozwiązane. Od tego czasu wokół byłej żony legendy Chicago Bulls krążyło wiele plotek, m.in. łączących ją z Malikiem Beasleyem - zawodnikiem Utah Jazz. Jednak opinia publiczna wychodzi z założenia, że romansowanie młodego Jordana z żoną - prawdopodobnie byłego już - przyjaciela Michaela Jordana jest nie w porządku. Zareagował nawet Shaquille O’Neal, który stwierdził, że sprawa wygląda bardzo źle i wie, jak się musi w tej sytuacji czuć Scottie. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes