Curry i Durant na wakacjach we Francji

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

To może być wyłącznie przypadek i absolutnie nic nie znaczący zbieg okoliczności. Może też być sygnałem, że Stephen Curry wcale nie odpuścił w temacie sprowadzenia KD z powrotem do Bay Area. 

Rzecz jasna podchodzimy o tych informacji z dużym przymrużeniem oka. Okazuje się jednak, że Stephen Curry i Kevin Durant przebywają na wakacjach we Francji. Panowie siłą rzeczy przykuli uwagę tamtejszych mediów, a sprawa bardzo szybko znalazła się także na tapecie wśród amerykańskich dziennikarzy. Curry i Durant zdobyli razem dwa mistrzostwa. Ten drugi jednak pożegnał się z Golden State Warriors w nie najlepszych okolicznościach. W ostatnich tygodniach pojawiły się doniesienia, że KD może być zainteresowany powrotem. 

Zobacz także: LBJ rozpoczął negocjacje z Lakers

Naciskać miał na to sam Curry, ale informacje zdementował twierdząc, że jest bardzo zadowolony z rotacji, jaką GSW dysponują. Sprawa transferu KD stanęła w miejscu. Na ten moment nie ma żadnego konkretnego ruchu. Zawodnik swojej decyzji jednak nie zmienił. Nadal zależy mu na tym, by Nets opuścić. Na Brooklynie rzekomo nie znajdą prawdziwego powodu jego stanowiska. Seanowi Marksowi - sternikowi drużyny nie spieszy się jednak ze znalezieniem dla Duranta nowego domu. Czeka na odpowiednią okazję. 

Co w tym kontekście oznaczają wakacje KD i Curry’ego we Francji. Prawdopodobnie nic, ale kto wie. Panowie cieszyli się urokami Saint Tropez, czyli jednego z najpopularniejszych kierunków dla turystów odwiedzających Francję. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes