Kanye West zajmie się karierą Jaylena Browna?!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Popularny amerykański raper założył agencję “Donda Sports” i jednym z jej pierwszych klientów jest gwiazda Boston Celtics - Jaylen Brown. Niektórzy się martwią… 

Problem polega na tym, że Kanye West jest postacią kontrowersyjną i nie wszyscy zgadzają się z jego poglądem na świat. Jednak Jaylen Brown postanowił zaufać usługom jego nowej agencji. W gruncie rzeczy zawodnik Boston Celtics jest pierwszym profesjonalnym sportowcem, który zdecydował się związać z Donda Sports. Niewykluczone, że to nie koniec niespodzianek i Kanye West przygotuje jeszcze kilka kolejnych dużych newsów. 

Okazuje się, że Brown i West od dłuższego czasu planowali współpracę. Panowie dobrze się ze sobą rozumieją. West budzi w sportowym środowisku mieszane uczucia. W marcu Kanye pojawił się na meczu Boston Celtics z Golden State Warriors i wówczas panowie mieli uścisnąć dłoń w sprawie współpracy. Rzekomo ta rozszerzy się także na działania poza parkietem, bowiem Brown jest bardzo aktywny w kwestiach prospołecznych. 

Ponadto Westowi zależało na Brownie, ponieważ ten wyróżnia się także swoją głęboką wiarą w Boga. Najwyraźniej stajnia Westa ma być wyselekcjonowana przez samego Ye, który ma specyficzne podejście do ludzi. Zobaczymy, jak poradzi sobie z karierę zawodnika na ligowych parkietach. Koszykarz Celtics dopiero latem 2024 trafi na rynek wolnych agentów. Na ten moment skupia się na walce o swoje pierwsze mistrzostwo. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes