Kobe Bryant na okładce NBA 2k24

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Legenda Los Angeles Lakers po raz kolejny zostanie uhonorowana przez 2k. Trudno się jednak temu dziwić, skoro gra NBA 2k24 stwarza ku temu idealną okazję. Poza tym wykorzystanie postaci Kobego to cały czas dobry chwyt sprzedażowy. 

NBA 2k to zdecydowanie najpopularniejsza gra koszykarska na świecie. Produkt jest cały czas rozwijany i cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Kolejna edycja NBA 2k będzie ukłonem w kierunku Kobego Bryanta, co idealnie pasuje do “24”. Rok temu 2k przygotowało specjalną edycję z “23” Michaela Jordana, więc jest to swego rodzaju trend. Gra będzie dostępna w pierwszej połowie września tego roku. 

Zobacz także: Spurs w Polsacie?! 

Legenda Los Angeles Lakers czterokrotnie w historii miała rating na poziomie “99” (2K5, 2K9, 2K19 oraz 2K20). Producent gry zapowiedział, że w tym roku dostaniemy specjalne Kobe Bryant Editon oraz Black Mamba Edition. Wcześniej Bryant pojawiał się na okładkach NBA 2K10, NBA 2K17: Legend Edition, oraz dwóch edycjach NBA 2K21 Mamba Forever, które również były hołdem w kierunku jednego z najlepszych graczy w historii tuż po tragicznej śmierci Bryanta. 

Nie znamy jeszcze szczegółowych planów 2k na wykorzystanie wizerunku Kobego Bryanta, ale niewykluczone, że twórcy gry pójdą tą samą drogą, co w przypadku MJ-a, który w ostatniej edycji dostał specjalny tryb “Jordan Challenge”. Dzięki niemu mogliśmy wcielić się w Jordana i rozegrać legendarne mecze 6-krotnego mistrza NBA. 2k odpowiedziało na apel kibiców Kobego, którzy nie wyobrażali sobie, by na okładce NBA 2k24 mógł być ktokolwiek inny. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes