To już koniec. Nie będzie ślubu Jordana z byłą żoną Pippena

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Marcus Jordan i Larsa Pippen nie są już parą! Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że 33-latek marzy o tym, aby świadkiem na jego ślubie był jego ojciec. Do tego jednak nie dojdzie…

Plotki o zerwaniu pojawiły się po raz pierwszy w niedzielę, gdy Larsa przestała obserwować Marcusa na Instagramie oraz usunęła wszystkie zdjęcia z nim ze swojego profilu. Na swojej relacji udostępniła również ankietę, w której zapytała swoich obserwujących: "Czy twoi przyjaciele powinni przestać obserwować twojego byłego?" oraz wideo z Morganem Freemanem mówiącym o zaufaniu swojemu "wewnętrznemu głosowi”.

Pippen i Jordan poznali się w 2019 roku poprzez wspólnych znajomych na przyjęciu w Los Angeles. Larsa po latach przyznała, że właśnie wtedy zaczęli tworzyć „wspaniałą podstawę” pod związek. Trzy lata później ich związek się rozwijał, a zarazem pojawiało się coraz więcej plotek. Ostatecznie w styczniu 2023 roku oficjalnie poinformowali, że są parą. Jeszcze kilka miesięcy temu Marcus wprost mówił, że chciałby, aby jego świadkiem na ślubie był ojciec. Ostatecznie wielkiej imprezy jednak nie będzie. 

To była dość niezręczna sytuacja pomiędzy Michaelem Jordanem oraz Scottiem Pippenem. Legendarni koszykarze wspólnie zdobywali mistrzostwa, a sytuacja pomiędzy nimi po zakończeniu kariery i tak już była mocno napięta. MJ w 2023 roku został złapany po kolacji w Paryżu i zapytany o związek syna. Początkowo Jordan wyśmiał pytanie, ale potem stanowczo powiedział, że go nie popiera.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes