Trener Nuggets: Spokojnie. Jeszcze nic nie osiągnęliśmy

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Michael Malone jest bardzo zadowolony z gry swojego zespołu. Bez większych problemów awansowali do finałów NBA, gdzie wygrali pierwszy mecz. Szkoleniowiec Nuggets uspokaja jednak zespół przed przedwczesnym świętowaniem.

- Powiedziałem chłopakom, żeby nie czytali gazet. Niech nie słuchają ludzi w radiu i telewizji, którzy twierdzą, że ta seria się skończyła. Niektórzy twierdzą, że już coś osiągnęliśmy. Ale to nieprawda - przyznał na konferencji.


W pierwszym meczu ekipa z Denver była pewna zwycięstwa już przed zakończeniem spotkania. Nikola Jokic i spółka w pewnym momencie prowadzili już 24 punktami, ale ostatecznie triumfowali 104:93. Wspomniany serbski podkoszowy przywitał się z finałami z triple-double na koncie. Aż czterech koszykarzy zapisywało na swoim koncie dwucyfrową zdobycz punktową. 


- W tej drużynie nie wolno popadać w samozadowolenie. Nie można być niedbałym. Miami Heat są drużyną, która się nie poddaje i będą walczyć nawet, jak będą wysoko przegrywać. Grając z nimi trzeba to zrozumieć, bo nawet na moment „nie można zdjąć nogi z gazu” - dodał Aaron Gordon.


Skrzydłowy ma sporo racji, bowiem Miami Heat wyeliminowali już Milwaukee Bucks, New York Knicks oraz Boston Celtics. Kolejne spotkanie już najbliższej nocy. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes