Devin Booker rozdrażniony przez… maskotkę

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
YouTube

Nietypowa sytuacja miała miejsce pod koniec meczu Phoenix Suns z Toronto Raptors. Devin Booker stanął na linii rzutów wolnych i miał kluczowe dla losów meczu rzuty osobiste. 


Phoenix Suns wygrali poprzedniej nocy i wykorzystali potknięcie Golden State Warriors. W samej końcówce o wyniku miały zdecydować rzuty wolne Devina Bookera. Gdy zawodnik Suns trafił pierwszy, zorientował się, że za koszem stoi maskotka Toronto Raptors - The Raptor. Warto zwrócić uwagę na fakt, że hala w Toronto jest praktycznie pusta, bo imprezy masowe mogą się tam odbywać z maksymalną liczbą tysiąca osób. 


Zobacz także: Kontrowersyjna opinia Stepha 


Bookerowi nie spodobało się więc zachowanie Raptora i zwrócił na to uwagę sędziemu. Ten odesłał maskotkę w inne miejsce. Ostatecznie dzięki dwóm trafieniom z linii lider ekipy z Arizony przypieczętował dla swojego zespołu zwycięstwo. Book po meczu został o sytuację spytany i stwierdził tylko, “że już sobie to z Raptorem wyjaśnił i wszystko jest między nimi w porządku”. Suns przerwali sześciomeczową serię zwycięstw zespołu z Toronto. Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes