Heat tracą Butlera na czas bliżej nieokreślony

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Bardzo złe wieści z obozu Miami Heat. Wcześniej urazu doznał Terry Rozier, a teraz Jimmy Butler będzie poza grą z powodu rodzinnej tragedii. Na ten moment nie ma pewności, kiedy lider składu wróci na ligowe parkiety. 

To dla Miami Heat sytuacja bardzo kłopotliwa, bowiem w ostatnim czasie w grze zespołu brakuje regularności. Po serii siedmiu porażek, Heat wygrali cztery z pięciu meczów. Poprzedniej nocy chcieli statystykę poprawić, ale musieli uznać wyższość Boston Celtics pomimo tego, że w końcówce przypuścili ambitną pogoń. Przed meczem zespół poinformował w specjalnym oświadczeniu, że najbliższy czas spędzi bez Jimmy’ego Butlera. 

- Oświadczenie w sprawie Jimmy’ego Butlera za jego agentem Berniem Lee. Jimmy Butler otrzymał pozwolenie na opuszczenie drużyny z powodu śmierci członka rodziny. Jimmy oraz jego rodzina proszą o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym dla nich czasie. Udzielimy więcej informacji, gdy będzie na to odpowiedni moment- czytamy. 

Zobacz także: Thunder pokazali siłę

Brak Butlera to kolejny problem na głowie trenera Erika Spoelstry. Ten nie potrafi w ostatnich miesiącach uporządkować gry swojego zespołu. Miami Heat są na 8. miejscu w tabeli Wschodniej Konferencji i wiele wskazuje na to, że o udział w play-offach będą walczyć w turnieju play-in. W 37 rozegranych meczach notował na swoje konto 21,4 punktu, 5,5 zbiórki, 4,6 asysty i 1,3 przechwytu trafiając 50% z gry i 44% za trzy. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes