LeBron wróci na… mecz z Sochanem!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Kolejny wielki koszykarz kryty przez Jeremy’ego Sochana? Jesteśmy na tak! Wszystkie znaki na niebie wskazują, że LeBron James powróci do gry po kontuzji na mecz z San Antonio Spurs.

37-latek jest na bardzo dobrej drodze, by zostać w tym sezonie zawodnikiem, który zdobył najwięcej punktów w historii NBA. Jak na razie opuścił pięć kolejnych meczów Lakers z powodu nadwyrężenia przywodziciela. Tego urazu nabawił się 9 listopada w derbach Los Angeles z Clippers.


James w poprzednich rozgrywkach opuścił 26 meczów z powodu kontuzji nogi, a w sezonie 2020/21 nie wystąpił w 27 spotkaniach ze względu na poważne skręcenie kostki. W obecnym sezonie lider Lakers notuje średnio 24,9 punktu, 8,8 zbiórki oraz 6,9 asysty. W ostatnich spotkaniach Lakers w końcu zaczęli wygrywać – z ostatnich czterech meczów wygrali trzy.


Niewykluczone, że James będzie w wielu fragmentach meczu kryty przez naszego jedynaka w NBA. Gregg Popovich wysyła Sochana do krycia najlepszych zawodników drużyny przeciwnej – niezależnie od tego czy grają jako rozgrywający, czy jako centrzy. Dlatego niezwykle ciekawie zapowiada się mecz, który zostanie rozegrany z piątku na sobotę.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes