Michael Malone trenerem drużyny LeBrona Jamesa!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Michael Malone być może poprowadzi Nikolę Jokicia podczas Meczu Gwiazd NBA. Ale równie prawdopodobne jest to, że dostanie rzadką szansę zagrania przeciwko swojemu podopiecznemu!

Szkoleniowiec Denver Nuggets poleci do Salt Lake City, by poprowadzić drużynę LeBrona Jamesa podczas Meczu Gwiazd, który zostanie rozegrany 19 lutego. Na drugiej ławce trenerskiej usiądzie trener Bostonu - Joe Mazulla, który poprowadzi Team Giannis.


- Mówię to co roku i tak też zrobiłem i w tym sezonie. Jest kilka drużyn, które wyczekują Meczu Gwiazd, by w końcu odpocząć. Ale my cały czas skupiamy się na swoim celu i musimy utrzymać równą formę przez cały sezon - powiedział Malone. 


Mecz Gwiazd zostanie rozegrany 19 lutego, a ostateczne składy poznamy na godzinę przed rozpoczęciem - wtedy odbędzie się draft, w którym wybierać będą LeBron James i Giannis Antetokounmpo. Dla Malone’a jest to druga okazja, by poprowadzić zespół podczas Meczu Gwiazd. W 2019 roku poprowadził Team LeBron do zwycięstwa nad Team Giannis 178:164 w Charlotte. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes