Ponad 2 miliony dolarów za kartę LeBrona!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Sun Sport

Ktoś zapłacił 2,4 miliona dolarów za jedyną w swoim rodzaju kartę LeBrona Jamesa. „Triple Logoman” to niezwykła karta, w której znajdują się loga NBA z koszulek z różnych klubów, w których występował skrzydłowy.

Przedstawiciele firmy Goldin, która prowadziła aukcję, sugerowali na początku miesiąca, że karta ta może osiągnąć największą cenę w historii. Tak naprawdę nie udało się jej nawet zbliżyć. Rekordem pozostaje 6,6 miliona dolarów wydanych w zeszłym roku za kartę Honusa Wagnera.


Karta lidera Los Angeles Lakers była częścią kolekcji Panini 2020-21 "Flawless" i zawiera naszywkę z logo NBA z trzech jego koszulek - z czasów gry w Cleveland Cavaliers, Miami Heat oraz Los Angeles Lakers. Co ciekawe, Panini stworzyło tylko pięć kart „Triple Logoman”, a ta LeBrona jest jedyną, na której znajdują się naszywki z koszulek jednego gracza.


Kwota 2,4 miliona dolarów nie jest nawet rekordem za kartę z Jamesem. Karta z jego debiutanckiego sezonu została sprzedana w zeszłym roku za 5,2 miliona dolarów.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes