Dzieciak groził Isaiah Thomasowi bronią

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Isaiah Thomas podzielił się na swoim twitterze mrożącą krew w żyłach historią. Rzekomo dziecko groziło mu bronią i były zawodnik NBA uniknął zagrożenia wyłącznie dzięki temu, że został rozpoznany. 

Post Isaiah Thomasa z “X” został już zdjęty, ale bardzo szybko odbił się szerokim echem na ligowych korytarzach. Zawodnik, który bieżący sezon kończył razem z Phoenix Suns - poinformował, że jemu oraz jego znajomym grożono bronią na ulicy. Cała sytuacja skończyła się dla nich dobrze, niemniej IT wyraził swoje zdumienie, jak łatwo obecnie narazić się na ogromne niebezpieczeństwo z rąk osób, które nie powinny mieć dostępu do broni. 

- Miałem wczoraj moment, który mógł zmienić moje życie. Dzieciak wyciągnął przede mną i przed moimi ziomkami AK47 i gdyby nie fakt, że mnie rozpoznał, to prawdopodobnie zakończyłby życia nas wszystkich. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo - napisał. 

Zobacz także: Sixers chcą Butlera

Tweet zniknął. Thomas się do sprawy nie odniósł, niemniej wszystko brzmi bardzo niepokojąco. Thomas w końcówce tego sezonu podpisał kontrakt z Phoenix Suns, choć nie odegrał dla zespołu znaczącej roli. Stanowił wsparcie z ławki rezerwowych, lecz trenera Frank Vogel od samego początku zaznaczył weteranowi, że jest tylko zabezpieczeniem w razie poważnych problemów zdrowotnych. Trudno powiedzieć, czy czeka go przyszłość w NBA.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes