Fournier przydusił Schrodera

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
YouTube

Francuzi grali sparingowo z Niemcami i największą gwiazdą widowiska był Victor Wembanyama. W starciu wygranym wysoko przez Francuzów miało jednak miejsce jeszcze jedno wydarzenie, o którym sporo po wszystkim mówiono. 

Zarówno Francuzi, jak i Niemcy przystąpią do rywalizacji olimpijskiej jako faworyci do walki w strefie medalowej. W ostatnim sparingu jednak wyraźnie górowali trójkolorowi, którzy rozbili obecnego Mistrza Świata 90:66. Wemby zanotował na swoje konto 25 punktów (10/16 z gry), pięć zbiórek, trzy asysty oraz przechwyt w zaledwie 19 minut gry. Będzie jedną z największych gwiazd zbliżającego się turnieju. 

Zobacz także: Kolejni gracze w nowych klubach

W tym samym meczu miało miejsce jeszcze jedno zdarzenie. Pod koniec pierwszej połowy Evan Fournier zatrzymał w obronie Dennisa Schrodera. Niemcowi nie spodobał się jednak sposób, w jaki to rywal zrobił. Schroder złapał Fourniera za koszulkę, a ten chwycił go za gardło… Panowie nie doszli do porozumienia, ale ostatecznie tylko Fournier został wyrzucony z parkietu za to, jak zareagował. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes