Potężne ranczo George’a Hilla

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Andscape

Gdy trafił do San Antonio, nie wiedział nic o Teksasie. Był chłopakiem z Indianapolis. Pewna rodzina przedstawiła mu jednak zupełnie inny styl życia i to ukształtowało przyszłość George’a Hilla. Obecnie koszykarz posiada ogromne ranczo. 

George Hill posiada w Teksasie ziemię rozciągającą się niemal po horyzont. Jego ranczo jest prawie trzykrotnie większe od śródmieścia Indianapolis. Na całej ziemi żyje blisko tysiąc zwierząt, przeróżnych gatunków. Miejsce nosi nazwę “Scenic Hills Ranch” i znajduje się 45 minut drogi od San Antonio, gdzie Hill rozegrał trzy sezony w latach 2008-2011. Miłość do Teksasu pozostała z nim na zawsze i z tym miejscem wiąże swoją przyszłość. Znakomity materiał na temat jego ziemi obiecanej przygotował Marc J. Spears z Andscape. 

- Słyszysz jakieś samochody? Nie ma tu żadnych samochodów, nikt tutaj nie rozmawia i nie słychać tutaj życia miasta. Słyszysz tylko powietrze, zwierzęta oraz ptaki. Jest tutaj tak codziennie. [...] To bardzo relaksujące. Kiedy masz gorszy dzień to przyjeżdżasz tutaj i wszystko jest inaczej… - mówi Hill. 

Zobacz także: Dzięki Michael

Hill dorastał w Black Brightwood w Indianie. Niebezpieczeństwo czekało na każdym rogu. Udało mu się z tego wyrwać, zabrać ze sobą rodzinę i żyć w miejscu, które stanowi azyl dla niego i będzie tworzyło historię kolejnych pokoleń Hillów. Wiele zawdzięcza Willowi i Glorii Darsh - wieloletnim kibicom San Antonio Spurs, którzy pokazali mu kawałek swojego życia. Byli bardzo popularną parą w San Antonio, często uczestnicząc w różnych wydarzeniach charytatywnych. Will Darsh zmarł w 2021 roku, ale George Hill nigdy nie zapomni, co dla niego zrobił. Zobaczcie materiał...

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes