Jak przekuć hejt w coś dobrego? Ayeshy Curry się udało

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

W trakcie finałowej rywalizacji pomiędzy Boston Celtics i Golden State Warriors, kibice tej pierwszej ekipy starali się wyprowadzić Stephena Curry’ego z równowagi uwagami na temat umiejętności kulinarnych jego żony.

Ayesha Curry jest szefem kuchni. Ma swój własny program kulinarny, sprzedaje książki i generalnie robi karierę niezależnie od swojego męża. W trakcie finałów NBA, kibice Boston Celtics postanowili wykorzystać to przeciwko Stephenowi Curry’emu i podczas meczów rozgrywanych w TD Garden krzyczeli w kierunku lidera Golden State Warriors, że “Ayesha Curry nie potrafi gotować”. Do Stepha wiadomość dotarła i ten na jednej z konferencji prasowych pojawił się w koszulce z napisem: “Ayesha Curry potrafi gotować”. 

Zobacz także: Szalona radość mistrzów

Co jednak w tej sprawie najciekawsze, państwo Curry postanowili przekuć to wszystko w coś dobrego. Ayesha wpadła na pomysł, że wyprodukuje więcej koszulek z napisem “Ayesha Curry CAN cook” i zacznie je sprzedawać w celach charytatywnych. Koszulkę możecie kupić TUTAJ. Co się wtedy stanie z Waszymi pieniędzmi? Otóż trafią do fundacji “No Kid Hungry”. Jak sama nazwa wskazuje - fundacja stara się zmniejszyć problem głodu wśród amerykańskich dzieci. Ayesha współpracuje z nią od wielu lat. 

Koszulka kosztuje 28 dolarów i nie da się ukryć, że cały pomysł jest strzałem w dziesiątkę. Jak widać, nawet takie sytuacje można wykorzystać, by zrobić coś dobrego. Odnosimy wrażenie, że podobnych inicjatyw będzie w przyszłości więcej. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes