Luka Doncić pozwie własną matkę?!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Czyżby problemy w rodzinie Luki Doncicia? Zawodnik Dallas Mavericks nosi się z zamiarem pozwania swojej matki, by całkowicie usunąć znak towarowy o nazwie “LUKA DONCIC 7”. 

Luka Doncić w rozmowie z Marcem Steinem z ESPN potwierdził, że złożył petycję do Amerykańskiego Urzędu Patentowego w sprawie usunięcia znaku towarowego o nazwie “LUKA DONCIC 7”. Ten należy do… jego matki, czyli Mirjam Poterbin, która rzekomo nie chce się na to zgodzić. Kolejnym krokiem w takiej sytuacji jest dochodzenie swoich praw na drodze sądowej i rzekomo zawodnik Dallas Mavericks poważnie rozważa pozwanie własnej matki. 

- Dojrzewam jako zawodnik i jako człowiek, więc chcę kontrolować moją markę i odpłacić się mojemu środowisku - mówił Doncić. 

Zobacz także: Niepokój w sprawie Giannisa

Luka pozwolił swojej matce opatentować znak towarowy “LUKA DONCIĆ 7”, gdy rozgrywał swój debiutancki sezon w 2018. W zeszłym roku Luka prosił, by firma jego matki zrezygnowała z  praw, ale to się nie wydarzyło. Doncić w międzyczasie odsłonił swoje nowe logo we współpracy z Jordan Brand. W międzyczasie chciał zastrzec swoje imię i nazwisko, ale urząd patentowy wstępnie odrzucił jego wniosek. Teraz chce wyjaśnić wszelkie nieścisłości związane z jego marką i rozpocząć budowę własnego imperium. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes